Dyer për shitje

Shitet nga: Nexhi Dje 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR   310 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 7 dyer kualitative te prodhimit Slloven te përdoruara por ne gjendje shume te mire!
2 dyer te dhomave njera e majte dhe njera e djathte me dimensione 0.25x0,85x2.0m (40Euro per cope)
1 dere e banjos e majte me dimensione 0.25x0,75x2.0m (30Euro)
1 dere e sallonit me xham e djathte me dimensione 0.2x0,85x2.0m (50Euro)
1 dere e banjos e majte me dimensione 0.2x0,75x2.0m (30Euro)
1 dere e dhomes e djathte me dimensione 0.2x0,85x2.0m (40Euro)
1 dere e dhomes e majte me dimensione 0.12x0,85x2.0m (40Euro)

Qmimi ne total 250 Euro ose mund te shiten edhe ndamas.

Arsyeja e shitjes rrenim i shtëpisë per ndërtim te larte!
Lokacioni lagjja e Muhaxhirëve Prishtine afër ambasadës se Zvicrës-Parkut te qytetit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim