Dyer te blinduara

Shitet nga: Besnik Sot 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim dhe montojme dyer te blinduara me çmime te volitshme shpejt dhe sigurte.
Bejme;
Heqjen e deres qe ekziston,
Thyerjen e murit ne raste nevoje,
Dhe lyerjen e murit pasi te vendoset dera.
200€ 230€ 250€
+377 44 742 666...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim