Dyr dhe dritare

0 EUR

Shitet nga: ,,,,, 24 Tet 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes Dyer Dritare kulum komplet me murtek dhe tjegulla po thuajse te reja model i ri i tjegullave .si dhe nje kalldaj me pelet dhe dru qmimi sipas marveshjes , kush është i interesum komplet krejt bashk paket , vjen ma lir !
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione