Fabrika e Rrjetave te Telit dhe Shtyllave te beton

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Labi 02 Dhj 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Fabrika e Prodhimit te Rrjetave te Telit dhe Shtyllave te betonit
N.P.T "DONI-H"
Prishtinë

--PANEL I PLASTIFIKUAR
-Rrjeta të Zinguara
-Rrjeta të Plastifikuara
-Rrjeta Rabica
-Gozhda
- Shtrenguse të telit të zinguara dhe PVC
-Panel i plastifikuar.
-Tel i zinkuar
-Tel i Plastefikuar
-Tel me Gjemba
-Tel të Drasave
-Tel të Zingijave
N.P.T "DONI-H"
Prishtinë
Ju mirëpresum

044 75 77 75 / 049 444 688 / 044 444 688

Facebook: https://web.facebook.com/nptdonih/
Leaflet
Në fillim