Laminat&Dritare pvc dyer etj...

88 EUR

99 EUR

Shitet nga: Laminat 01 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SHESIM DHE MONTOJME LAMINAT GJERMAN EGER DHE KRONO ME TRASHËSI 8 MM , 9 MM , 12 MM, ÇMIMI I LAMINATIT PREJ 6.70 , 7.00 , 7.50 , 8.50 EURO ETJ. SHESIM DHE MONTOJME DYER ( TE DHOMAVE ) TE DRURIT , TE PLASTIKES , TE BLINDUARA. ÇMIMI I DYERVE TE DHOMAVE PREJ 115 , 130 , 150 , 170 euro ETJ. DYERT JANE TE PLOTA ME KËNDE TE RRUMBULLAKETA ME DOREZA INOX ( RROSFAJ) . SHESIM DHE MONTOJME DRITARE TE PLASTIKES "SALAMANDER" ME DY GOMA DHE TRI GOMA ME KIPER  GJERMAN ME ÇMIM TE VOLITSHEM , DRITARJA STANDARD ME DY GOMA 85€. ME TRI GOMA 95€. SHESIM DHE MONTOJME DYER TE BLINDUARA  PREJ TE MIRAVE 7 CM TABLLA , RAMI 12 CM, ÇMIMI PREJ 170€ , 200 , 230 , 250, 280€. SHESIM DHE MONTOJME ROLETA TE JASHTME DHE TE BRENDSHME.  ROLETA TE BRENDSHME VENECIANE SISTEM I RI ME SAJLLE . ÇMIMI 9€ ROLETA TE JASHTME GJERMANE TE ALUMINIT , ÇMIMI 42€/m2. ROLETA TE JASHTME GJERMANE TE PLASTIKES , ÇMIMI 32€/m2 SI DHE TE GJITHA LLOJET E ROLETAVE. SHESIM DHE MONTOJME DYER HARMONIK . ÇMIMI 43€/m2 SHESIM DHE MONTOJME SHKALL TE TAVANIT SLLOVENE TE DIMENSIONEVE TE NDRYSHME QMIMI 85€ + MONTIMI 30€.
Si dhe riparojme banjo (instalim i ujit kanalizimit vendosjen e keramikave etj..)
 ADRESA: GJENDEMI NE RRUGEN BAJRAM BAHTIRI TE XHAMIA E KOVAQVE, PRISHTINË. KOMPANIA <<< DIKI >>>
KONTAKTI : 044 742 666 VIBER +377 44 742 666
Laminat
044742666
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione