Prodhojme Shtylla Betoni me VIBRO MOTOR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T DONI-H Dje 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
N.P.T DONI-H
Prodhojme shtylla te betonit te gjitha dimensioneve
Prodhojme rrejta teli te zintuara dhe te plastifikuara

044 75 77 75
044 444 688
049 444 688
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim