punime nga guri dhe betoni

0 EUR

Shitet nga: besmiri malishev 26 Maj 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
qeshme te gurit arka grill te brusita dhe te guarit kaulitet i sigurt pervoj shum vjeqare
besmiri malishev
049278490
Leaflet
Në fillim