RRJETA TELI DHE SHTYLLA BETONI,PER GRANDE...

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Labi 02 Dhj 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
N.P.T DONI-H
Prodhojme shtylla te betonit te gjitha dimensioneve
Prodhojme rrejta teli te zintuara dhe te plastifikuara

044 75 77 75
044 444 688
049 444 688
Leaflet
Në fillim