Shes dritare, dy dyer

1 EUR

Shitet nga: Lulzim 29 Maj 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes dy dyer te ballkonit, 12 dritare te formatit 80x120cm, dhe dyer tw dhomave por nuk kane anesore, çmimi eshte shume i volitshem
Leaflet
Në fillim