Shes dritare, dy dyer

1 EUR

Shitet nga: Lulzim 10 Qer 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes dy dyer te ballkonit, 12 dritare te formatit 80x120cm, dhe dyer të dhomave por nuk kane anesore, (të gjitha janë punim druri) çmimi eshte shume i volitshem
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione