Shiten dyer,dritare dhe materiale tjera

0 EUR

Shitet nga: Hamdi 13 Sht 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten dyer te hymjes te mbrendshme,garazhe,dritare,radiatore,sanitari te banjos dhe komplet kulmi me ulluk siq shihen ne foto.Cmimi sipas Marreveshjes !!!
Leaflet
Në fillim