Shiten Materiale për ndërtim të perdorura

0 EUR

Shitet nga: xh. z 05 Gush 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten Urgjentisht Materialet për Ndertim Dyer, dritare,tjegulla, konstruksione të kulmit dhe parket
Keto materiale gjinden në Prishtinë, Lagjja e Muhaxherëve.
kontakto në 049/940-174
Leaflet
Në fillim