Shitet streha per dere te hyrjes

1 EUR

Shitet nga: Streha 30 Nën 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet streha apo kulmi shume pake e shfrytezuar, per dyer te hyrjes se lokalit apo te shtepise, konstruksioni i strehes eshte i punuar nga hekuri pastaj eshte veshur me derrasa te thata dhe tegolla siper Me ulluk + ndriqimi led.
I duhen vetem 4 shtrafa per tu montuar

Streha shitet komplet sikur ne foto Me tegolla, ulluk dhe ndriqim

Bej edhe ndrrim nese me konvenon

Dimenzionet e strehes jane 225 x 110

044655868
049655868
Viber +38344655868
Streha streh tenda tend qader qadra dyer lokal lokali lokale lokalet shpi shtepi shtepia shtepiat dyer dritare druri dru druni plastik plastike hekur hekuri tegolla tegoll ulluk inventar invertar mobile teras terasa ballkon zyre shes blej ndrrim kerkoj ofroj veranda kulm izolim tavolin tavolina karrika karriga karrige shi shiut audi passat golf polo opel vw wv bmw mercedes ford toyota fiat citroen peugeot renault mitsubishi hyundai nisan honda suzuki pjes rezerv goma fellne

Leaflet
Në fillim