SKELE ME QERA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi Dje 07:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
JAPIM SKELE ME KOMPENXIM


ME BANESA, AUTOMJETE ETJ..

SKELET JANE TE SIGURTA PER PUNE NE BEJME MONTIMIN DHE QMONTIMIN E TYRE NE TERE TERITORIN E KOSOVES LAJM. NE KETE NR 044 854 578 DHE 049 464 462 FLM PER MIRKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim