-🏗-ALPE Sh.p.k-PANELLA TE DRURIT DHE TRAR H

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ALPE SH.P.K 22 Tet 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
https://www.facebook.com/alpeshpk/
-🏗“ALPE Sh.p.k”-është e kualifikuar ne shitjen,trasportin,montimin,konsultimin,projektimin dhe dhënjen në shërbim të paisjeve ndërtimore me pakic dhe shumic në gjithë Kosoven:
-Shtylla,-Skele,-Plateforma(lifta per bartjen e materialeve),-Panella druri,-Trar H per pllaka,-Mikser per llaq,-Makina per hekur,-Vibratora per cement,-Kende L per stuba,-Cerkullar,etj…….
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim