Fluke 325 True Rms (I Ri)

Shitet nga: Fluke 325 True Rms Sot 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 18 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Prizren

Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri.
Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilesi dhe vlera reale ne matje.

Dergesa me poste Falas,pagesa behet ne momentin kur dorzohet malli.
Na ndiqni ne faqen e Instagram .Materjale Elektrike Durres.
Cel 0355 69 73 09 899
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim