Hidro Izolime me Materjal Zvicrran nga SIKA PVC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dardan kuqi 22 Tet 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Punojm me Hidroizolim me PVC (SIKA) si qati te Rrafshta,Terasa,Pishina etj... Materjali është Zvicrran dhe Firma jep Garancijon per Materjalin (Izolimin Sika PVC) dhe gjith ashtu për Punen qe e Punojm me Ekip Profesjonal dhe me Makina me te Persosur me 20 vite Garancijon. Inf:+383 49 833 768 044 678 807
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim