Qeshme tpunume krejt me guri

Shitet nga: behar bytyqi 29 Dhj 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shesum qeshme dhe funtana , arka tbunarit , grilla , agjak si dhe punjom mure te ndryshme qemer guri etj per qdo rast kontakto pronarin Behar bytyqi tel; 044 562 177
behar bytyqi
044 562 177
Leaflet
Në fillim