SHTYLLA NË SHERBIM (QIRA)

Shpallja e kompanisë Shitet nga: SHAQA-XH shpk 04 Dhj 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Komuna
Prizren
POSEDOJMË SHTYLLA METALIKE DHE JEPEN NË SHËRBIM TË GJATSIVE TË NDRYSHME:
1. TYP 1- NGA 1.70 - 3.00 m QMIMI:0.05 CENT
2. TYP 2- NGA 2.20 - 3.65 m QMIMI:0.06 CENT
3. TYP 3- NGA 2.50 -4.10 m QMIMI:0.07 CENT
4. TYP 4- NGA 2.80 -4.50 m QMIMI:0.07 CENT

CEL. 044 /49-139 811
SHAQA-XH shpk
044139811
Leaflet
Në fillim