SKELE DHE SHTYLLA NË SHERBIM

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SHAQA 17 Tet 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR   1,2 EUR

Komuna: Prizren
SHAQA-XH shpk OFRON SKELE NË SHERBIM DHE BËN MONTIMIN E TYRE ME PREVOJË NGA ZVICRRA DHE NË KOSOVË QË 17 VITE.
SHTYLLA METALIKE TË GJATSIVE NGA 1.70 - 4.50 M. TË ARDHURA NGA ZVICRRA.
SI DHE BËJM TRANSPORTIN LOKAL PA PAGES.
QMIMI : 1.20 € PËR M2 DERI 3 JAVË I SKELES
DHE NGA :0.04 - 0.07 CENT NË DITË SIPAS
GJATSIS SË SHTYLLAVE.
GJENDEMI ME PLLAC NË RRUGËN: JAKUP FERRI 138. NË LAGJEN ORTOKOLL. NË PRIZREN
VIBER:+38649-139811
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim