Dhe, HUMUS për kopshte e serra, Shtime 5€ KUBIKU

Shitet nga: Arben Bajrami Sot 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Shtime

Ndërmarrja "KOPSHTI-BA" me seli ne Shtime,bënë furnizimin dhe shitjen e DHEUT (humusit) per kopshte,DHEU ështe i cilësis së lart,është grumbulluar në 20 cm e para te dheut te arave te Shtimes,per kete ju garantojm! Nëherit ndermarrja KOPSHTI-BA kryen edhe shum sherbime tjera si; - Hapjen e budrumeve dhe nivelizimin e tyre me instrument, - Nivelizimin e oborreve,rrugëve te ndrushme, - Ngjeshjen me CILINDER 8 ton, - Hapjen e kanaleve te ndryshme si dhe vendosjen e gypave,shaktave te kanalizimit, - Rregullimin e kopshteve me kocka, - Transportin e te gjitha zhavoreve natyrale, - Transportin dhe furnizimin e te gjitha llojeve te zallit te gurthysve si dhe te zallit te Drinit, - Mbushjen e temeleve me zhavor dhe ngjeshjen me shtamp, - Rrënimin e objekteve te ndryshme dhe trnasportin e mbeturinave ne deponi. - E shume pun tye tjera JU MIRPRET ntn "kopshti-ba" me seli në Shtime! info ne tel; +38344193264 -+38344201896 viber Burim Bajrami
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim