Shitet kmbi t5 2006

3 800 EUR

Shitet nga: Shpetim 17 Nën 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet kombi t5 transporter viti 2006 ne gjendje shum te mir teknike fellne.numrat kontaktues 043554470 dhe 044462536
Shpetim
043554470
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione