Punojm ndertimtari

0 EUR

Shitet nga: Shpejtim 03 Mar 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Punojm pun te ndertimtaris.
Shpija
Duvara
Tarasa
Kulma
Izolime
Dhe te gjitha punet e jashtem dhe te mbrenshum
Punojm edhe me kompenzime me vetura.
Per me shum info. Lajmrohuni ne nr. 049716504 viber +38649716504
Shpejtim
049716504
Leaflet
Në fillim