Gur dhe rrasa pėr shitje......

1 EUR

Shitet nga: Beni 03 Pri 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Shesim te gjitha llojet e gurve dhe rrasav natyrale dhe te prera me qmim te volitshum
Ju mirpresum ...


Arbeni 044351 927 ose 044515050
Leaflet
Në fillim