dekoracion stuco raffaello venneziano

Shitet nga: labinot 04 Nën 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Antikë dhe Art
Po e kerkoni më të miren!! Tek ne mund ta gjeni ...
Punoj stuco raffaello 150 menyra dekoracioni
të gjitha llojet e emitimeve
cilsi e garantuar me 10 vite përvojë pune
stil klasik Barok (Rococo) në salla darsmash zyre sallone me material nga spanja
piktura profesionale murale në Pelhur me tekniken oil dhe aclyl
Pranojm edhe kompenzim Veturë
Për më shum vizitoni faqen tone labi art
tel viber +38344420840 049929184.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim