Makinë e shkrimit - Carina 2 Olympia

Shitet nga: Makina e shkrimit 08 Nën 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shitet Carina 2 Olympia, makine e shkrimit.

Makina punon shume mire, mirepo esenca e saj eshte shfrytezimi per antike e cila eshte e vjeter mbi 30 vite. Makina shitet me gjithe çanten (Kutine) e saj.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim