dekorim

Shitet nga: xeni 16 Tet 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR   100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Antikë dhe Art
asht punim dore nga bakri 80x60 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim