Tepih (Jana)

Shitet nga: Lazim Ramizi 09 Tet 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Janat jane ne gjendje te mir , jane te thurrura me dore me vek ne vitet e 90-ta dhe jane te paperdorura.
Dimensionet jane 385 cm x 165 cm .
Pres bleres serioz duke marre parasysh vleren dhe rrallesine e ketij produkti.
Çmimi sipas marreveshjes.
Lazim Ramizi
0037744866659
Leaflet
Në fillim