Piktura te gatshme dhe me porosi

Shitet nga: Namik Sot 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Antikë dhe Art
Pikturat me madhësi të ndryshme sipas dëshirës, cmimi sipas madhësisë së pikturave. Pikurat janë të punuara me akrel. Për më shumë piktura vizitoni faqën në facebook, ose kontaktoni në numrin +386 49 853 038.

https://www.facebook.com/namik.cerkezi

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim