RISI RISI RISI !!! XHAMA LEVIZES

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MegaPlast Roleta Sot 17:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Antikë dhe Art
Mbroni ballkonet & terrasat tuaja në 4 stinët e vitit me xhama lëvizës.

Eshtë i përshtatëm edhe për restaurante dhe objekte afariste.

https://www.facebook.com/Megaplast-Roleta-26146936

http://www.roleta-megaplast.com/portfolio/xhama-levizes/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim