Furr nga dheu

0 EUR

Shitet nga: Oven Dje 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Furre sferike nga dheu!

Karakteristikat e furres jane:

1. Furra eshte 100% nga dheu
2. Diametri i brendshem i furres eshte d = 70 cm
3. Dera e furres eshte 42 cm
4. Permasat e tavolines levizese jane 92x95 cm
5. Temperatura e brendshme e furres shkon deri 550*C
6. Furra peshon 600kG dhe eshte mobile(levizese)
Leaflet
Në fillim