Komodina 300

Shitet nga: Ardi Sot 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 34 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
2 komodina te posaardhura nga zvicrra, antike shume te ruajtura boj edhe ndrrim me najsen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim