Moler profesionalist

Shitet nga: Ngjyrosje Dje 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Moler profesionalist;
Bëjm lyrje me polikollor te banesave, lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depove etj.. Si dhe rinovime dhe punë me dizajne sipas porosisë. Jemi ekip shumë i mirë. Në ngjyrosje punet i kryejm me perkushtim te lart. Punojmë te gjitha punët e moleraj, kemi ngjyra te kualitetit shumë te preferuara per dhoma. Te gjitha ngjyrat colors i bejm ne mënyr kompjutorike, ofrojmë kataloge ngjyrash.
Gjindemi ne Prishtinë..
Tel: 044-903-332 Viber: +38344903332
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim