MONTIM DEMONTIM NGJROSJE TE MOBILEVE TEVJETRA NGa.

Shitet nga: MONTER 29 Tet 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
bëj riparimin , shtrengimin,ndrrimin e bagllamave te prishura te gjitha mobiljeve .po ashtu baj demontimin e gjithav mobiljeve dhe montimin e tyre nese veq deshironi te ju ndrroni vendin atyre .baj montimin e dyreve te dhomave , laminatit e shum sendeve te tjera sa i perket mobileris suaj po ashtu riparoj mobiljet e cilat jan te grrithura ose doni te ju ndrroni ngjyren ne i kitiratim i poliratim dhe jav ndrrojm ngjyren sipas deshires juaj po edhe nese keni ndonji mobile shum te vjeter (antike) dhe doni ta runi ate ne e riparojm edhe sja hupim stilin per ma shum na kont ne nr 044257 705 viber +38344257705 na kont per gjdo nevoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim