Orë Muri

Shitet nga: Clock 20 Tet 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Orë muri
31cm
45 €

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim