Orë Muri

Shitet nga: Ora 20 Tet 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 11 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Orë Muri

40 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim