Piano

Shitet nga: Njomeza 21 Tet 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 63 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Piano e markes Lindner
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim