Piktur muri

Shitet nga: Ndriqim 16 Tet 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shitet urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim