Regall Bevan Funnel, Limited

Shitet nga: Visar 08 Nën 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Classical English Furniture
Regalli eshte importu nga Anglia eshte 100% dru dhe 17 vjet nuk eshte perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim