Shes PIKTURA edhe me poosi e dmensione te ndryshme

Shitet nga: Rexhep 03 Nën 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
Që ambienti i mbrendshem i shtepisê, baneses apo zyres suaj të duket bukur dhe I kompletuar Ne kujdesemi me piktura moderne profesionale...
Pikturat janë ne pëlhure me ngjyra akril dhe me dimensione të ndryshme.
- Pikturat jane me çmime shume te volitshme.
- Kemi piktura te gatshme por bëj gjithashtu edhe piktura me POROSI .
- Per me shume informata kontaktoni ne numrin e telefonit: Tel. 045 /283-303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim