shitet vazo nga druri

Shitet nga: ensar 06 Nën 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 11 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
shitet vazo nga druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim