Dekorime per Restaurant

Shitet nga: Flamur 05 Nën 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Antikë dhe Art
Pershendetje. Shesim paisje dekoruese per restaurante kryesisht...
Po ashtu bejm punime edhe sipas kerkeses t juaj.
Per me shum info na kontaktoni
Ne numrin +38349187409
Qmimet jan sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim