GRAMOFON

Shitet nga: MAGI 30 Tet 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Antikë dhe Art
Shitet gramofoni i vjeter His master voice,antik shume i bukur per restaurante hotele etj,eshte ne gjendje te rregullt vjen edhe me nje gjilper rezerve,qmimi i pa diskutueshem !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim