Mbajtese per qirinje, e punuar nga bakri

Shitet nga: Enver Kryeziu 03 Nën 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 11 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Antikë dhe Art
Mbajtese antike per qirinje e punuar nga bakri i paster.
Qmimi eshte 100 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim