Tonera per fotokopje

Shitet nga: Luli 13 Nën 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Antikë dhe Art
Jane super te lira e origjinale me garancion posa tē sjellira nga Gjermania...
Sasia limituar 1x HP Laserjet 824 A kaltert
1x Hp Laserjet CB383AC -Roze
11x Lexmark-kaltert, zezē,verdhë,kuqë
150€ komplet....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim