Lluster antik bakri

Shitet nga: Xxxx Sot 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Antikë dhe Art
Lluster antik prej bakri shum i vjeter qmimi 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim