Publikuar: Maj 04 2016 10:20

DYER DHOME Excluzive me mbi 30 modele

EUR

Publikuar: Maj 04 10:20
Shikime: 1
Përbërja:
Krahu i deres i perbere nga druri masiv 80 % I mbeshtjellur me mediapan (MDF) 8mm, dhe i plastifikuar me PVC gje qe e bene deren rezistente ndaj lageshtise dhe gervishjeve te lehta.
 Dimensionet e Derës: 200x90cm dhe 200x80cm
 Krahu i hapjes mund të përcaktohet gjatë montimit
 Dimensionet e Kornizës: 12-16 cm, 22-26cm dhe 28-32cm

 -Cmimi i Derës pa xham: 120 €
 -Cmimi i Derës me xham: 130 €
 -Extra cmimi per kornize te gjere 28-32 cm 10 €
 -Cmimi i Montimit: 15.00€

Transporti është GRATIS në gjithë Kosovën nëse porositen më shumë se 3 dyer

Gjendemi në Rr. Xhelal Hajda p.n. Rahovec, me saktesishte ndermjet stacionit te autobusave dhe Petrol Company.
Numri kontaktues:
049/700229
+38649700229- Viber.


Email:
[email protected]

Facebook:
https://www.facebook.com/ntsh.trend.5------------------------------------------------------------------


dyer te mbrendshme, dyr te mbrendshme, dyer t mbrendshme, dyr t mbrendshme, dyer te mrenshme, dyr te mrenshme, dyer t mrenshme, dyr t mrenshme, dyer te dhomave, dyr te dhomav, dyr t dhomav, dyer per dhome, dyer per dhoma, dyr per dhome, dyr per dhoma, dyr dhome, dritare, dritare plastike, dritare te plastikes, dritare t pllastikes, dritare pvc, dyer shtepie, dyer per shtepi, dyr shpie, dyr per shpi, dyer te blinduara, dyr te blinduara, dyer te blindume, dyr te blindume, kuzhine, kuzhina, laminat, dhoma gjumi, dhoma dite, mobile, mobilje, karrika, karriga, karrige, kauq, fotele, vitrina, vitrine, komoda, komode, dollapa, dollap, shtrat, krevet, krevat, televizor, televizion, rolete, roleta, roletne, dritare, gilindera, mbindriqim, garniture, garnitura, garnitur, dyr, dyer, dyr t mrenshme, dyr te mrenshme, dyr te brendshme, dyr t brendshme, dyr dhome, dyer dhome, dyr per dhoma, dyer per dhoma, bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba le
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 4 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049700229

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione