30% Zbritje e Madhe ne Kreveta dhe Dyshek Komplet

65 EUR

Shitet nga: Adonis 29 Qer 07:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Artanë
Zbritje e madhe ne kreveta me jogi komplet punojm sipas porosis tuaj qmimet e krevetave fillojn nga 65euro per 1person kurse per 2 persona nga 130euro qmimet me te lira dhe kualitet te rehatshme i gjeni tek ne.
tel:044920723
viber.+38344920723
whatsapp.+38344920723
separe
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione