Shitet Dritarje dhe Dera me matrial SLLOVEN

Shitet nga: Bujar Cakaj 03 Dhj 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Besianë
Pajisje
Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dritarja dhe dera shume pak te perdorara dhe shume te ruajtura.
Permasat e dritares jane: 140x120cm
Permasat e deres jane : 80x205cm

Dera ka nga te dy anet braven qe do te thot se mund te shfrytezohet si der e hyrjes.

I gjith matriali eshte slloven, te prodhuara nga LESNA

Gjithashtu Dritarja dhe dera kan edhe Roletat Veneciane.
Leaflet
Në fillim