RROLO PERDE

10 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Lulzim Dje 23:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
JU OFROJM ROLO PERDE ME QMIM 10 EURO METRA KATROR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET.
POR NQOFSE IMATIM TRANSPORTOJM DHE MONTOJM NE ATHER QMIMI ESHTE 13 EURO PER METER KATROR.
KETO PERDE JANE TE PERSHTATSHME PER SHTEPIA, LOKALE AFARISTE,ORDINANCA SALONE DARSMASH,SHTEPIA PUSHIMI RESTORANE ,SALLA TE KONFERENCAVE DHE ZYRE.
KEMI ZGJEDHJE TE NGJYRAVE DHE MATERJALEVE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN, KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE
ORARI I PUNES 7 GJER 23 GJDO DIT.,
Leaflet
RROLLO PERDE 10 EUR
PERDE TRAK 7 EUR
DYER HARMONIK -
RROLO PERDE 10 EUR
Në fillim